Skip to content
Home » News » Zarządzanie nieruchomościami na Florydzie

Zarządzanie nieruchomościami na Florydzie

Map Florida

Kupiłeś lub zamierzasz zakupić dom, mieszkanie, apartament lub posiadłość na Florydzie na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki? W zależności czy to będzie nieruchomość inwestycyjna lub nieruchomość wakacyjna, albo dom na emeryturę na Florydzie w USA, doskonale trafiłeś na naszą firmę. Jesteśmy lokalną firmą wyspecjalizowaną w zarządzaniu nieruchomościami i majątkiem na południowej Florydzie. Jeżeli szukasz obsługi nieruchomości, lub osoby która zajmie się Twoją inwestycją (nieruchomością) podczas twojej nieobecności w USA, to zdaj się na nasze doświadczenie, naszą wiedzę i atrakcyjną cenowo ofertę zajęcia się Twoją zagraniczną nieruchomością w USA.

Indywidualna oferta do zarządzania nieruchomością

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę zarządzania nieruchomością w zależności od wielkości nieruchomości, lokalizacji, ilości sypialni i Twojego zaangażowania co do wynajmu i obsługi nieruchomości na Florydzie. Innego rodzaju serwisy i usługi będziesz potrzebował gdy zamierzasz korzystać ze swojej posiadłości na Florydzie przez kilka tygodni lub kilka miesięcy w roku. A innego rodzaju serwisu będzie potrzebował właściciel nieruchomości, który chce wynająć swoją posesję na cały rok i tylko otrzymywać swój “rent” na swoje konto bankowe w banku amerykańskim.

Obsługa nieruchomości na Florydzie w języku polskim

Nasz zespół to Polacy mieszkający na Florydzie. Wszystkie formalności i obsługę domu lub apartamentu na Florydzie “załatwisz” z nami po polsku. Wystarczy iż skontaktujesz się z naszą agencją na Florydzie. Po ustaleniu szczegółów co do zarządzania nieruchomością i podpisania kontraktu na zarządzanie “property management agreement” z naszą agencją, rozpoczniemy współpracę. Zwykle kontrakt z klientem podpisujemy na 1 rok. W szczególnych wypadkach może to być na krótszy lub na dłuższy okres zarządzania. Dostosujemy się do potrzeb naszego klienta.

Także w przypadku obsługi nieruchomości wakacyjnej, czyli wynajmu na krótki okres, np. wynajem pod serwisy AIRBNB lub pod wynajem BOOKING.COM dla naszego klienta przygotowujemy ofertę pod tego typu wynajem. Dowiedz się więcej o nas i naszych usługach w języku polskim na Florydzie.

Zarządzanie nieruchomościami w USA

Z obsługą nieruchomości na Florydzie wiąże się sporo elementów dlatego dla każdego klienta przygotowujemy oddzielny kontrakt przygotowany w zależności do potrzeb i poziomu naszych usług. Wszelkie szczegóły, dokładny cennik usług w zakresie wynajmu na Florydzie, prześlemy Ci, po naszym pierwszym kontakcie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do kontaktu mailowego z naszą agencją.

Zadzwoń do nas

tel. +1 (561) 900 8050

Dzwonisz z Polski? Proszę pamiętaj o różnicy czasu pomiędzy Polska a Florydą -6h.

Napisz do nas

e-mail: office@amcinvest.net

Bezpłatna konsultacja

Masz pytania? Wątpliwości? Nie wiesz dokładnie od czego zacząć lub chcesz uzyskać poradę i wsparcie w Twoim procesie budowania Twojego imperium nieruchomościowego na Florydzie? Nie wahaj się! Skontaktuj się z AMC WEALTH MANAGEMENT LLC. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.
Potrzebujesz porady prawnej związanej z zakupem, utrzymaniem, rozliczaniem podatkowym wynajmowanych nieruchomości przez obywatela Polski na Florydzie i w Stanach Zjednoczonych? Napisz maila lub dojedź do nas na Florydzie. Kontakt

Rozliczenia podatkowe na Florydzie

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i fachowo doradzimy jak rozliczyć się podatkowo w zakresie nieruchomości na Florydzie. Jesteś obcokrajowcem na Florydzie, więc masz prawo nie wiedzieć i nie znać meandrów podatkowych Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy po to aby Ci pomóc w tym procesie. Zobacz także rekomendowane usługi polskiej agentki nieruchomości sprzedającej nieruchomości na Florydzie na terenie USA.

Szukasz nie tylko prawnika od nieruchomości, ale także księgowego, który zajmie się rozliczeniem podatkowym od Twoich inwestycji na Florydzie? Także powiemy Ci jak się do tego zabrać i jak legalnie i w zgodzie z literą prawa, wynajmować nieruchomości na Florydzie w USA. Skontaktujemy Cię z dobrymi fachowcami w branży prawniczej na Florydzie, oraz w branży księgowości na Florydzie.

Księgowy na Florydzie w USA

Gdzie zarządzamy nieruchomościami w USA

Z racji lokalizacji naszej firmy, koncentrujemy się na wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami na obszarze od Miami po West Palm Beach. To Floryda południowo wschodnia. Czyli od Miami na północ. To najpiękniejsze rejony Florydy i jednocześnie najzamożniejsze obszary Florydy, gdzie Twoja inwestycja będzie pracować na Ciebie i na Twój “cash flow” z inwestycji w USA. A dla osób szukających luksusowych nieruchomości w USA i luksusowych nieruchomości za granicą, to najbardziej zamożna część Florydy i najbardziej rozwinięta gospodarczo i społecznie część wschodniego wybrzeża USA. Dlatego właśnie tutaj warto także skoncentrować swoje poszukiwania wymarzonego domu za granicą i luksusowej nieruchomości zagranicznej.

Nasze usługi oferujemy w następujących lokalizacjach Florydy

 • Miami – zarządzanie nieruchomościami
 • Fort Lauderdale – zarządzanie nieruchomościami
 • Coral Springs – zarządzanie nieruchomościami
 • Boca Raton – zarządzanie nieruchomościami
 • West Palm Beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Hollywood – zarządzanie nieruchomościami
 • Pompano Beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Palm Beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Wellington – zarządzanie nieruchomościami
 • Delray Beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Deerfield Beach zarządzanie nieruchomościami
 • Hallandale beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Highland Beach – zarządzanie nieruchomościami

Oprócz powyższych lokalizacji i najważniejszych miast nasze usługi oferujemy także w mniejszych dzielnicach i lokalizacjach Miami, Fort Lauderdale i Palm Beach na Florydzie.

Ile kosztuje zarządzanie nieruchomością na Florydzie

“Property management” na Florydzie to ogromna gałąź tutejszej ekonomii i “świata florydzkich nieruchomości”. Jak pisaliśmy powyżej, dokładną wycenę zarządzania nieruchomością przygotowujemy dla każdego naszego klienta z osobna. Nie pobieramy opłaty miesięcznej, jak mają to w zwyczaju robić amerykańskie agencje zarządzania nieruchomościami na Florydzie, lecz oferujemy roczną, niezmienną opłatę za nasze usługi. Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swojej nieruchomości. Wycenimy dla Ciebie nasze usługi. Na pewno będzie Pan/Pani zadowolona …
Zapraszamy serdecznie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEN