Skip to content
Home » News » Zarządzanie nieruchomościami na Florydzie

Zarządzanie nieruchomościami na Florydzie

Kupiłeś lub zamierzasz zakupić dom, mieszkanie, apartament lub posiadłość na Florydzie na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki? W zależności czy to będzie nieruchomość inwestycyjna lub nieruchomość wakacyjna, albo dom na emeryturę na Florydzie w USA, doskonale trafiłeś na naszą firmę. Jesteśmy lokalną firmą wyspecjalizowaną w zarządzaniu nieruchomościami i majątkiem na południowej Florydzie. Jeżeli szukasz obsługi nieruchomości, lub osoby która zajmie się Twoją inwestycją (nieruchomością) podczas twojej nieobecności w USA, to zdaj się na nasze doświadczenie, naszą wiedzę i atrakcyjną cenowo ofertę zajęcia się Twoją zagraniczną nieruchomością w USA.

Indywidualna oferta do zarządzania nieruchomością

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę zarządzania nieruchomością w zależności od wielkości nieruchomości, lokalizacji, ilości sypialni i Twojego zaangażowania co do wynajmu i obsługi nieruchomości na Florydzie. Innego rodzaju serwisy i usługi będziesz potrzebował gdy zamierzasz korzystać ze swojej posiadłości na Florydzie przez kilka tygodni lub kilka miesięcy w roku. A innego rodzaju serwisu będzie potrzebował właściciel nieruchomości, który chce wynająć swoją posesję na cały rok i tylko otrzymywać swój “rent” na swoje konto bankowe w banku amerykańskim.

Obsługa nieruchomości na Florydzie w języku polskim

Nasz zespół to Polacy mieszkający na Florydzie. Wszystkie formalności i obsługę domu lub apartamentu na Florydzie “załatwisz” z nami po polsku. Wystarczy iż skontaktujesz się z naszą agencją na Florydzie. Po ustaleniu szczegółów co do zarządzania nieruchomością i podpisania kontraktu na zarządzanie “property management agreement” z naszą agencją, rozpoczniemy współpracę. Zwykle kontrakt z klientem podpisujemy na 1 rok. W szczególnych wypadkach może to być na krótszy lub na dłuższy okres zarządzania. Dostosujemy się do potrzeb naszego klienta.

Także w przypadku obsługi nieruchomości wakacyjnej, czyli wynajmu na krótki okres, np. wynajem pod serwisy AIRBNB lub pod wynajem BOOKING.COM dla naszego klienta przygotowujemy ofertę pod tego typu wynajem. Dowiedz się więcej o nas i naszych usługach w języku polskim na Florydzie.

Zarządzanie nieruchomościami w USA

Z obsługą nieruchomości na Florydzie wiąże się sporo elementów dlatego dla każdego klienta przygotowujemy oddzielny kontrakt przygotowany w zależności do potrzeb i poziomu naszych usług. Wszelkie szczegóły, dokładny cennik usług w zakresie wynajmu na Florydzie, prześlemy Ci, po naszym pierwszym kontakcie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do kontaktu mailowego z naszą agencją.

Zadzwoń do nas

tel. +1 (561) 827 7133

Dzwonisz z Polski? Proszę pamiętaj o różnicy czasu pomiędzy Polska a Florydą -6h.

Napisz do nas

e-mail: office@amcinvest.net

Bezpłatna konsultacja

Masz pytania? Wątpliwości? Nie wiesz dokładnie od czego zacząć lub chcesz uzyskać poradę i wsparcie w Twoim procesie budowania Twojego imperium nieruchomościowego na Florydzie? Nie wahaj się! Skontaktuj się z AMC WEALTH MANAGEMENT LLC. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.
Potrzebujesz porady prawnej związanej z zakupem, utrzymaniem, rozliczaniem podatkowym wynajmowanych nieruchomości przez obywatela Polski na Florydzie i w Stanach Zjednoczonych? Napisz maila lub dojedź do nas na Florydzie. Kontakt

Rozliczenia podatkowe na Florydzie

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i fachowo doradzimy jak rozliczyć się podatkowo w zakresie nieruchomości na Florydzie. Jesteś obcokrajowcem na Florydzie, więc masz prawo nie wiedzieć i nie znać meandrów podatkowych Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy po to aby Ci pomóc w tym procesie.

Szukasz nie tylko prawnika od nieruchomości, ale także księgowego, który zajmie się rozliczeniem podatkowym od Twoich inwestycji na Florydzie? Także powiemy Ci jak się do tego zabrać i jak legalnie i w zgodzie z literą prawa, wynajmować nieruchomości na Florydzie w USA. Skontaktujemy Cię z dobrymi fachowcami w branży prawniczej na Florydzie, oraz w branży księgowości na Florydzie.

Księgowy na Florydzie w USA

Gdzie zarządzamy nieruchomościami w USA

Z racji lokalizacji naszej firmy, koncentrujemy się na wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami na obszarze od Miami po West Palm Beach. To Floryda południowo wschodnia. Czyli od Miami na północ. To najpiękniejsze rejony Florydy i jednocześnie najzamożniejsze obszary Florydy, gdzie Twoja inwestycja będzie pracować na Ciebie i na Twój “cash flow” z inwestycji w USA. A dla osób szukających luksusowych nieruchomości w USA i luksusowych nieruchomości za granicą, to najbardziej zamożna część Florydy i najbardziej rozwinięta gospodarczo i społecznie część wschodniego wybrzeża USA. Dlatego właśnie tutaj warto także skoncentrować swoje poszukiwania wymarzonego domu za granicą i luksusowej nieruchomości zagranicznej.

Nasze usługi oferujemy w następujących lokalizacjach Florydy

 • Miami – zarządzanie nieruchomościami
 • Fort Lauderdale – zarządzanie nieruchomościami
 • Coral Springs – zarządzanie nieruchomościami
 • Boca Raton – zarządzanie nieruchomościami
 • West Palm Beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Hollywood – zarządzanie nieruchomościami
 • Pompano Beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Palm Beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Wellington – zarządzanie nieruchomościami
 • Delray Beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Deerfield Beach zarządzanie nieruchomościami
 • Hallandale beach – zarządzanie nieruchomościami
 • Highland Beach – zarządzanie nieruchomościami

Oprócz powyższych lokalizacji i najważniejszych miast nasze usługi oferujemy także w mniejszych dzielnicach i lokalizacjach Miami, Fort Lauderdale i Palm Beach na Florydzie.

Ile kosztuje zarządzanie nieruchomością na Florydzie

“Property management” na Florydzie to ogromna gałąź tutejszej ekonomii i “świata florydzkich nieruchomości”. Jak pisaliśmy powyżej, dokładną wycenę zarządzania nieruchomością przygotowujemy dla każdego naszego klienta z osobna. Nie pobieramy opłaty miesięcznej, jak mają to w zwyczaju robić amerykańskie agencje zarządzania nieruchomościami na Florydzie, lecz oferujemy roczną, niezmienną opłatę za nasze usługi. Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swojej nieruchomości. Wycenimy dla Ciebie nasze usługi. Na pewno będzie Pan/Pani zadowolona …
Zapraszamy serdecznie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEN